Четири медала си извоюваха казанлъшките ски-ориентировачи - ветерани от участието си в тазгодишното държавно първенство по ски-ориентиране, което се проведе в неделя на Узана. Тончо Нейчев /I пост/, Павел Михалев /II пост/ и Христо Ангелов/III пост/ успяха да преварят по 11 километровото трасе останалите 4 отбора на ветераните над 60 години.

И така с общо време 2 ч. 5 мин. 47сек. отборът на туристическо дружество "Орлово гнездо" стана първи, пред щафетите на "Осогово"-Кюстендил и "Кракра"- Перник .
На късата дистанция в индивидуалната надпревара Тончо Нейчев стана първи с време 23 м.05с. в надпревара от 17 състезатели. Павел Михалев пък стана четвърти. С два златни медала от Узана е друг казанлъшки ветеран, но вече състезател на "Сърнена гора" Стара Загора - Таньо Танев. При 65-годишните мъже Танев е първи в индивидуалното класиране, има и отличие в отборната надпревара.